Kamenictví Prokeš a syn v Holicích a okolí

Kamenictví Prokeš naleznete v Holicích, ale působíme v celém Královehradeckém a Pardubickém kraji.

Kamenictví Pardubice – Prokeš a syn Holice

Kamenictví Prokeš Pardubice, Holice a okolí je zde pro Vás od roku 1992. Za dlouhou dobu působení jsme si vybudovali určité jméno a pozici na trhu. S rozvojem naší společnosti nabízíme služby o oboru kamenictví ve městech Pardubice, Hradec Králové a okolí. Postupné doplňování do portfolia služeb, nám dnes umožňuje Vám poskytnout kompletní servis kamenických výrobků, prací a služeb úzce související s naší profesí. Výhodou je rodinná tradice našeho kamenictví v Holicích, Pardubicích a okolí, proto můžeme nabídnout kvalitní kamenické služby s tradicí.

Naší prioritou je vstřícný přístup k zákazníkovi, zhotovení práce v odpovídajícím časovém horizontu a garance kvality poskytovaných služeb, materiálů a výkonu kamenických prací.

Hledáte-li kvalitní kamenictví z Pardubic, Holic a okolí za rozumné peníze, kontaktujte nás na telefonu. Rádi vše vysvětlíme.

Vyrábíme jednohroby, dvojhroby i urnové pomníky, opravy a renovace pomníků, sekání písma, náhrobní doplňky. Na zakázku také schody a kameny na opékání.

Vyhotovujeme také parapety, schody a pečící kameny. Broušení rámů, krycích desek a pomníků na hřbitově bez nutnosti rozebrání. Přebrušování nápisních žulových desek se starými nápisy, plus následné vysekání nového nápisu – stříbro, zlato, černě, barva.Dále také betonové a plastové schránky na urny.

Náhrobní doplňky zahrnují: vázy, svítilny (nerezové, kamenné, bronzové, pryskyřice).

Chápeme, že cena a kvalita zakázky je v dnešní době rozhodující.

Proto jsme se také rozhodli využívat minimum marketingových aktivit, abychom toto nemuseli promítnout do ceny výsledné práce.